Територіальні органи ДПС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Бюджетні рахунки та рахунки для сплати єдиного внеску

 

 Нові рахунки для сплати податків, що діють з 1 січня 2021 року

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області звертають увагу платників податків, що Головне управління Державної казначейської служби України у Закарпатській області відкрило рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів, які вступили в дію з 01.01.2021 року.

Таким чином кошти, сплачені платниками з 01.01.2021 р на старі рахунки, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Створення нових рахунків зумовлено змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України, в результаті проведення адміністративно-територіальної реформи, відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 р. №807-IX «Про утворення та ліквідацію районів» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року №712-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Закарпатської області».

Реквізити бюджетних рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів по Закарпатській області

Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Закарпатській області з 01.01.2021 року

Символи рахунків для зарахування ЄСВ в органах ДПС

Платникам, які мають об’єкти оподаткування на тимчасово окупованій території України